ATEN Optikai modul párban - 2A-136G

Cikkszám: 2A-136G_
ATEN Optikai modul párban - 2A-136G

ATEN Optikai modul párban - 2A-136G

Cikkszám: 2A-136G_
28 680 Ft
A 2A-136G Multi Mode Fiber 1.25 GSFP adó-vevő modul 1 GbE-összeköttetést biztosít 550 méterig. Az adó-vevő beépíthető mind az adóba, mind a vevőbe. A 2A-136G mint egy üvegszálas csatlakoztatható modul, amely szabványos duplex csatlakozóval rendelkezik az optikai kommunikációhoz, multi-mode-fiber (MMF) csatlakozással működik, és 850 nm névleges hullámhosszon működik, ami költséghatékony és nagy teljesítményű adó-vevővé teszi.